Zvolte si typ nemovitosti

O nás

Naše realitní nabídka zahrnuje nemovitosti v Praze stejně tak i nemovitosti mimo Prahu. Na této stránce můžete vyhledávat v naší databázi rezidenčních a komerčních nemovitostí k prodeji a k pronájmu.

TITI –Reality je již zavedené jméno realitní kanceláře, která Vám zajistí kompletní servis u prodeje nebo pronájmu Vaší nemovitosti, podle vašich potřeb. Naše realitní kancelář na trhu nemovitostí je od roku 2009. Sídlo naší společnosti se nachází v ulici Uhelný trh 414/9, 110 00 Praha 1 – Staré Město.

Na náš tým zkušených odborníků se můžete s důvěrou obrátit se všemi druhy realitních transakcí. Můžete se na nás kontaktovat kdykoli nás budete potřebovat.

Naše realitní kancelář poskytuje komplexní služby ve všech oblastech týkajících se realitního trhu v Praze. Bez ohledu na to, zda se jedná o nákup, prodej či pronájem nebo právní a finanční servis, ve všech těchto oblastech disponujeme odborností a znalostmi, které nás řadí mezi jedničky v oboru. V rámci široké nabídky našich služeb jsme tak schopni plně uspokojit vaši poptávku po vhodných nemovitostech či službách.

Máte dotazy? Kontaktujte nás:

* Jméno
* Email
* Telefon
* Váš vzkaz